Jak usunąć stare tłuste plamy z ubrań — skuteczne metody z użyciem odplamiacza.

Twoja ulubiona bluzka jest zniszczona przez starą tłustą plamę lub ślady potu pod pachami? Nie musisz jej wyrzucać! Poznaj metody radzenia sobie ze starymi plamami na Twojej odzieży. Przeczytaj artykuł!
więcej

Profesjonalne techniki prania i odplamiania w hotelach — skuteczne usuwanie plam z ręczników, pościeli i bielizny hotelowej.

17.08.2023
Wprowadzamy Cię w świat perfekcyjnej czystości hotelowej! Nasz artykuł odkrywa tajniki profesjonalnych technik prania i odplamiania, które nie tylko utrzymają standardy, ale i obniżą koszty. Z nami połączysz efektywność z wyjątkowym doświadczeniem gości
więcej

Jaki proszek do prania dla alergików?

24.07.2023
We współczesnym życiu spotykamy się z coraz większą liczbą wielu różnorodnych czynników środowiskowych, które niekoniecznie pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Za niektóre z nich odpowiadają alergeny, które mogą być spowodowane złym doborem proszków do prania. W jaki sposób wybrać proszek antyalergiczny, antybakteryjny, czy dezynfekujący? Jak wykorzystać te proszki prowadząc hotel, spa, czy salon kosmetyczny? Na te i więcej pytań odpowiemy w artykule.
więcej

Jak skutecznie prać tapicerkę i dbać o nią w swoim samochodzie?

13.07.2023
Zastanawiasz się jak dbać o tapicerkę w Twoim samochodzie? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak wykorzystać profesjonalne środki piorące do prania tapicerki.
więcej

5 sposobów, w jakie apretura wpływa na jakość tkanin - od miękkości po odporność na plamy.

09.05.2023
Poniżej przedstawiamy Wam 5 sposobów w jakie zabieg apretury może wpłynąć na jakość tkanin. Zastanawiasz się jak zwiększyć miękkość tkanin, zwiększyć żywotność kolorów, czy absorpcje na zabrudzenia? Przeczytaj nasz artykuł.
więcej

Pranie ręczników - SPA, hotele, pensjonaty i nie tylko

Poniżej prezentujemy nasze doświadczenia i sugestie dotyczące tego jak porządnie, profesjonalnie i skutecznie uprać zabrudzone ręczniki. Poniżej przedstawiamy nasze rozwiązania zarówno dla osób dysponujących profesjonalnymi pralnicami, jak i pralkami "domowymi".
więcej

Jak prawidłowo prać odzież sportową

Często nasi klienci pytają się jak dobrze prać odzież membranową i oddychającą. Firma Adako posiada swój bardzo skuteczny płyn do prania tego typu odzieży, który dba o odzież sportową, a jednocześnie pozbywa się brzydkiego zapachu. Płyn przeznaczony jest do prania ręcznego i mechanicznego, wybór należy do korzystającego.
więcej

Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z butów?

Pisaliśmy już Wam jak pozbyć się brzydkiego zapachu z odzieży sportowej oraz jak ją wogóle prać. W tym artykule chcielibyśmy podpowiedzieć jak pozbyć się brzydkiego zapachu z butów (sportowych, wspinaczkowych lub roboczych) i jak zabrać się za ich czyszczenie.
więcej

Jak prać z użyciem absorbera zapachów

Jest to nasza odpowiedź na potrzeby środowisk sportowych i turystycznych odnośnie bezpiecznego prania bawełny połączonej z najróżniejszymi włóknami z jednoczesnym usuwaniem przykrych zapachów (potu) z odzieży sportowej.
więcej

Pranie poza domem, gdy nie ma pralki

Jeżeli przeszkadza Wam przykry zapach przepoconych ubrań, a jednocześnie jesteście fanami biegania, trekingu lub jakiejkolwiek formy aktywnego spędzania czasu to przeczytajcie ten artykuł. Pomysł na niego zrodził się nam podczas kilkudniowego trekingu po Tienszanie, kiedy zauważyłem jak bardzo można ułatwić sobie życie, decydując się na pranie odzieży podczas podróży.
więcej