Jak prać z użyciem absorbera zapachów

Jest to nasza odpowiedź na potrzeby środowisk sportowych i turystycznych odnośnie bezpiecznego prania bawełny połączonej z najróżniejszymi włóknami z jednoczesnym usuwaniem przykrych zapachów (potu) z odzieży sportowej.
więcej

Pranie poza domem, gdy nie ma pralki

Jeżeli przeszkadza Wam przykry zapach przepoconych ubrań, a jednocześnie jesteście fanami biegania, trekingu lub jakiejkolwiek formy aktywnego spędzania czasu to przeczytajcie ten artykuł. Pomysł na niego zrodził się nam podczas kilkudniowego trekingu po Tienszanie, kiedy zauważyłem jak bardzo można ułatwić sobie życie, decydując się na pranie odzieży podczas podróży.
więcej

Pranie bielizny i pościeli dla osoby chorej

Jeżeli opiekujesz się osobą chorą to możemy zaproponować Tobie kilka prostych i skutecznych rozwiązań, które ułatwią Ci to trudne zadanie oraz pozwolą na utrzymanie czystości i świeżości Twojego podopiecznego.
więcej

Zaszarzenia

Pranie jest szare i niemiłe w dotyku. Zmora! niby uprane, ale jak porównasz je z nową pościelą, ręcznikami to ręce opadają... biel zanika, a pojawia się szarość, a w dodatku tkaniny są twardsze w dotyku i bardziej pogniecione.
więcej

Ubezpieczenie

Szczególnie dla pralni hotelowych piorących usługowo, Na oczekiwany efekt prania w 50% ma wpływ właściwie dobrana chemia, drugie 50% to doświadczenie pralnika, a w tym znajomość urządzenie do prania, wody i innych drobiazgów.
więcej

Standardy

Zawsze zaczynajcie pranie od segregacji. Oddzielnie (najlepiej w różnych koszach) trzymajcie tkaniny z hotelu, kuchni czy sprzątania. Rozróżniajcie także też te bardziej zabrudzone od tych prawie czystych. O segregacji ze względu na pranie oddzielnie kolorów i białych na pewno pamiętacie. Dla każdej z tych podgrup stosujcie właściwą technologię prania czyli wprowadzajcie Standardy.
więcej