Stripowanie ubrań, tkanin i bielizny — popularna metoda wspierająca pranie, która podbija internet.

Czy Twoje ubrania straciły swój pierwotny blask? Poznaj stripowanie - rewolucyjną metodę namaczania tkanin przed praniem. W naszym przewodniku odkryjesz, jak ta technika pomaga w walce z uporczywymi plamami, zabrudzeniami i kamieniem, dając ubraniom nowy wygląd. Przekonaj się, jak proste kroki mogą odmienić Twoje pranie. Przeczytaj i zobacz różnicę!
więcej

Jak prać białe pranie, aby nie szarzało? - Poznaj nasze sposoby.

Szara pościel, szare ręczniki i ubrania. Czy znasz ten problem? Pierzesz zgodnie z instrukcjami, a jednak nadal się irytujesz, ponieważ białe tkaniny stale szarzeją? Poznaj odpowiedź na pytanie dlaczego białe pranie szarzeje.
więcej

Jak usunąć stare tłuste plamy z ubrań — skuteczne metody z użyciem odplamiacza.

Twoja ulubiona bluzka jest zniszczona przez starą tłustą plamę lub ślady potu pod pachami? Nie musisz jej wyrzucać! Poznaj metody radzenia sobie ze starymi plamami na Twojej odzieży. Przeczytaj artykuł!
więcej

Profesjonalne techniki prania i odplamiania w hotelach — skuteczne usuwanie plam z ręczników, pościeli i bielizny hotelowej.

17.08.2023
Wprowadzamy Cię w świat perfekcyjnej czystości hotelowej! Nasz artykuł odkrywa tajniki profesjonalnych technik prania i odplamiania, które nie tylko utrzymają standardy, ale i obniżą koszty. Z nami połączysz efektywność z wyjątkowym doświadczeniem gości
więcej

Jaki proszek do prania dla alergików?

24.07.2023
We współczesnym życiu spotykamy się z coraz większą liczbą wielu różnorodnych czynników środowiskowych, które niekoniecznie pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Za niektóre z nich odpowiadają alergeny, które mogą być spowodowane złym doborem proszków do prania. W jaki sposób wybrać proszek antyalergiczny, antybakteryjny, czy dezynfekujący? Jak wykorzystać te proszki prowadząc hotel, spa, czy salon kosmetyczny? Na te i więcej pytań odpowiemy w artykule.
więcej

Jak skutecznie prać tapicerkę i dbać o nią w swoim samochodzie?

13.07.2023
Zastanawiasz się jak dbać o tapicerkę w Twoim samochodzie? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak wykorzystać profesjonalne środki piorące do prania tapicerki.
więcej

5 sposobów, w jakie apretura wpływa na jakość tkanin - od miękkości po odporność na plamy.

09.05.2023
Poniżej przedstawiamy Wam 5 sposobów w jakie zabieg apretury może wpłynąć na jakość tkanin. Zastanawiasz się jak zwiększyć miękkość tkanin, zwiększyć żywotność kolorów, czy absorpcje na zabrudzenia? Przeczytaj nasz artykuł.
więcej

Pranie ręczników - SPA, hotele, pensjonaty i nie tylko

Poniżej prezentujemy nasze doświadczenia i sugestie dotyczące tego jak porządnie, profesjonalnie i skutecznie uprać zabrudzone ręczniki. Poniżej przedstawiamy nasze rozwiązania zarówno dla osób dysponujących profesjonalnymi pralnicami, jak i pralkami "domowymi".
więcej

Jak prawidłowo prać odzież sportową

Często nasi klienci pytają się jak dobrze prać odzież membranową i oddychającą. Firma Adako posiada swój bardzo skuteczny płyn do prania tego typu odzieży, który dba o odzież sportową, a jednocześnie pozbywa się brzydkiego zapachu. Płyn przeznaczony jest do prania ręcznego i mechanicznego, wybór należy do korzystającego.
więcej

Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z butów?

Pisaliśmy już Wam jak pozbyć się brzydkiego zapachu z odzieży sportowej oraz jak ją wogóle prać. W tym artykule chcielibyśmy podpowiedzieć jak pozbyć się brzydkiego zapachu z butów (sportowych, wspinaczkowych lub roboczych) i jak zabrać się za ich czyszczenie.
więcej